Ceník

Portrétní fotografie

1 ks upravená fotografie 299

5 ks výsledných, upravených a retušovaných fotografií jako balíček v akční ceně 1500 Kč, každá další fotografie poté 200 kč!

 

Cena se může měnit v závislosti na náročnosti a stylu fotografie

U portrétní fotografie se držím mota "Město je mým studiem, radostí a inspirací", proto focení probíhá vždy individuálně a ve snaze shody myšlenky jak fotografa, tak fotografovaného, k obojí spokojenosti. 

Nyní nabídka Voucher v hodnotě 1.500 Kč. Platnost voucheru je 90 dní. Možnost odeslání poštou na Vaši adresu nebo na adresu přímo obdarovanému v dárkovém balení s Vaším textem.

 

Dokumentární fotografie, fotoreporty

1 hodina =    500 Kč   v místě Praha a  vzdálenosti 30 km od města, delší trasy dle vzdálenosti.

6 hodin   = 2 500 Kč  v místě Praha a  vzdálenosti 30 km od města, delší trasy dle vzdálenosti.

Celodenní fotografování 6000 Kč.

 

Svatby

Celodenní focení (od ranních příprav přes celý průběh Vaší akce, společné fotografie, krájení dortu, hostina atd.)  = 7900 Kč.
 

Ze svatebních fotografií většinou vybírám výběr fotografií, které přikládám na DVD.

V rámci svatební fotografie upřednostňuji osobní schůzku předem a ujištění v detailech a představách budoucích manželů, o době focení atd. 
Po předchozích zkušenostech ustupuji od focení jen části svatebního dne, což ochuzuje novomanžele často o ty nejkrásnější momenty. Koukněte do fotogalerie - výměna prstýnků je sice důležitá, ale pro mnoho lidí je nejdůležitější, aby si tento den všichni příjemně užili. Je tedy na vašem uvážení, zda a do jaké míry jsou pro vás momenty příprav a společných radostí s rodinou či přáteli důležité.

 

Individuální fotografie dle Vaší potřeby a společně dohodnuté ceny.

Fotografie zpracuji převážně do dní ode dne fotografování, svatební fotografie v delším časovém horizontu opět dle dohody.
Fotoreporty v nejbližší době ku spokojenosti zákazníka.
   

Doplňková nabídka

Fotografie na prodej

Do alba Vidím černobíle přidány fotografie, které jsou momentálně připraveny k prodeji, tzn zarámované a s paspartou, ceny jsou uvedeny pod fotkami. Pro více informací mne prosím osobně kontaktujte.

Fotografování s vlčí smečkou

2 hodiny fotografování buď v Praze, nebo v okolí Milovic, výsledných 10 upravených stylových fotografií s Československým vlčákem, doživotní zážitek a krásné fotografie na památku.
Současně koupí tohoto balíčku podpoříte i záchrannou stanici těchto krasavců.
Cena 2990,-